Červenec 2010 v Paříži

26. července 2010 v 17:50 |  Paříž
Letos v létě jsem se vydala do Paříže, ano ZNOVU. Bylo to mých nejlepších a zároveň nejhorších 8 dní. Tentokrát jsem jela jak bez rodičů, bez školy, bez cestovní kanceláře.. jen s kamarádkou. :)

Musím uznat, že jet jen na vlastní pěst je mnohem lepší než s cestovní kanceláří. Máte absolutní volnost a můžete si dělat, co chcete. A co také můžete, je vybrat si termín, což s CK nehrozí. My jsme chtěly vidět vojenskou přehlídku, velké ohňostroje a tak jsme zvolily termín tak, aby jsme v Paříži byli už 14.7., kdy si Francie připomíná státním svátkem dobytí Bastily.

Jinak jsme žádný program toho, co navštívíme nevytvářely a každý den jsme se rozhodovaly podle počasí. Pokud bylo hezky šly jsme do některého z parků, kterých má Paříž nespočet a když pršelo navštívili jsme muzea nebo obchody (které jsou krásné a šíleně drahé, tím myslím hlavně Galerie Lafayette či Printemps).

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karolína Kubátová Karolína Kubátová | E-mail | 28. září 2010 v 18:06 | Reagovat

AHoj:-) Mám taky moc ráda Francii a chystám se taky na vlastní pěst.Nemohla bys mi prosim povedet trochu vic o tve ceste na mail?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama