Vanessa a Johnny

10. února 2009 v 15:12 |  Novinky z Francie
Krásná francouzská herečka Vanessa Paradis (35), která už 10 let žije se známým hercem Johnnym Deepem, se konečně rozhodli pro svatbu, kterou několik let, jak sami říkali, nepotřebovali.
Johny má s Vanessou dvě děti, přesto pořád tvrdil, že k jejich vztahu svatbu nepotřebuje. Náhle se však rozhodl zcela jinak a malá svatba jen pro blízké hosty se má uskutečnit v kapli na jejich francouzském panství nejspíš v dubnu nebo v červnu. Vanessa, která svatbu také nechtěla, změnila názor. A prý Johnymu svatbu navrhla a Johny to pro ní rád udělá, řekl přítel slavného páru.
Depp zatím od tématu celé ty roky uhýbal. Říkal vždycky, že jsou "vpodstatě oddaní". V jednom rozhovoru před třemi lety zase z nepříjemných otázek vyklouzl takhle: "Byla by přece škoda jí zničit příjmení! Je tak dokonalé - Vanessa Paradis. Tak krásné." Teď je ale jasné, co bylo skutečným důvodem, že spolu dvojice žila na psí knížku. Vanessa se zmínila, že už by o vdavky stála, a Johnny hned souhlasil.
Už v onom uvedeném rozhovoru mu nescházely ani důvody pro. "Kdyby někdy řekla: Hele, pojďme se vzít, udělal bych to v tu ránu," řekl tehdy Uděláme to, když to budou chtít děti. Nejspíš až tehdy, když už budou dost staré na to, aby si to mohly užít s námi." Jejich děti, osmiletá Lily-Rose i šestiletý Jack, jsou údajně ze svatby maminky a tatínka nadšené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mlle Mlle | Web | 10. února 2009 v 19:10 | Reagovat

To je fakt dobrý důvod pro svatbu... aby si to děti užily :D

2 Victorie Victorie | Web | 10. února 2009 v 20:06 | Reagovat

Jé, tak to je super, to jim přeju. :-)

Jinak na blog jsem poslední dobou tak trochu zanevřela, ale hodlám to napravit. Ještě nevím, kdy, ale určitě tam v nejbližší době něco napíšu. Snad se k tomu konečně dokopu. =D

A spřátelím moc moc ráda. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama